Последни вести

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ КОЊАНОВСКИ ЌЕ ПОБАРА ВОНРЕДЕН ИНСПЕКЦИСКИ НАДЗОР НА РАБОТАТА НА СОВЕТОТ: НЕМА ДА ДОЗВОЛАМ, ВИСОКИТЕ ПАРТИСКИ АМБИЦИИ НА ПОЕДИНЦИ ИЛИ НЕЧИИ ПАЗАРЕЊА И ДОГОВАРАЊА, ДА И НАШТЕТАТ НА БИТОЛА

Изјава на градоначалникот на општина Битола, Тони Коњановски Почитувани претставници на медиумите, Почитувани граѓани, Дозволете пред се една мала напомена....

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ КОЊАНОВСКИ ИМ ПОСАКА СРЕЌА НА РАКОМЕТАРИТЕ ОД РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР – БИТОЛА ЌЕ ЈА СЛАВИ ШАМПИОНСКАТА ТИТУЛА СО РАКОМЕТЕН ХЕПЕНИНГ НА ПЛОШТАДОТ МАГНОЛИЈА

Пред утрешниот ракометен натпревар помеѓу РК Еурофарм Пелистер и РК Тиквеш, Градоначалникот на општина Битола, Тони Коњановски, ги посети битолските...

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.