Последни вести

ОПШТИНА БИТОЛА ЗАПОЧНА СО АКТИВНОСТИТЕ ЗА ПОДГОТОВКА НА СТРАТЕГИЈАТА ЗА МЛАДИ

Согласно Меморандумот за соработка помеѓу Општина Битола и Коалицијата на младински организации СЕГА  потпишан на 26 мај, деновиве отпочнаа подготвителните активности...

ПОТПИШАН МЕМОРАНДУМ ЗА СОРАБОТКА ПОМЕЃУ ОПШТИНА БИТОЛА И ЗДРУЖЕНИЕТО ЗА ЗАШТИТА НА ЖИВОТНИТЕ БИБЕВСКИ

Градоначалникот на општина Битола Тони Коњановски и претседателката на здружението Бибевски, Јулијана Силјановска, потпишаа Меморандум за соработка кој има за...

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.